TR / EN
Genç Yetenekler Müzik Yarışması'nı sosyal medyada takip edin.

2017 Genç Yetenekler Müzik Yarışması Sonuçları

A-Kategorisi -Piyano (13 yaşa kadar) - Tekzen Ödülleri
Halk Oylaması Jüri Oylaması
   
Büyük Ödül Büyük Ödül
Defne Erdem Defne Erdem
İkincilik Ödülleri İkincilik Ödülleri
Almila Bilge Okur, Arda Şenyaz Irmak Çağlar, Alp Gençgil
Üçüncülük Ödülleri Üçüncülük Ödülleri
Ecam Karatatar, Cemre Ilgın Uysal

Ayşe Kadıoğlu, İdil Atlıer,

Defne Müstecaplıoğlu

En iyi Türk Bestecisi Yorumcu Ödülü En iyi Türk bestecisi Yorumcu Ödülü
Defne Erdem Defne Erdem
En Genç Finalist En Genç Finalist
Rüzgar Kuruşçu İdil Atlıer
   

 

A-Kategorisi -Diğer Enstrümanlar/Vokal (13 yaşa kadar) - Tekzen Ödülleri

Halk Oylaması Jüri Oylaması
   
Büyük Ödül Büyük Ödül
Barkan Canbolat Barkan Canbolat
İkincilik Ödülleri İkincilik Ödülleri
Demir Zengin, Irmak Altınok Nihat İlhan
Üçüncülük Ödülleri Üçüncülük Ödülleri
Cansu Sara Takmaz Can Cihat, Bora Özer
En İyi Türk Bestecisi Yorumcusu Ödülü En İyi Türk Bestecisi Yorumcusu Ödülü
------ ------------
En Genç Finalist En Genç Finalist
Ender Işık Denizli Cansu Sara Takmaz

 

B-Kategorisi -Piyano (14-18 yaş) - Leyla Pamir Ödülleri
Jüri Oylaması
 
Büyük Ödül
Arda Mustafaoğlu
İkincilik Ödülleri
İdil Ören, Nilüfer Yaş
Üçüncülük Ödüllari
Ceren Ayeri, Ekin Karadaş
En iyi Türk Bestecisi Yorumcu Ödülü
Arda Mustafaoğlu
 

 

B-Kategorisi -Diğer Enstrümanlar/Vokal (14-18 yaş) - Leyla Pamir Ödülleri

Jüri Oylaması
 
Büyük Ödül
Beste Gürkey
İkincilik Ödülleri
Doruk Deniz Aksu, Giz Zaimoğlu
Üçüncülük Ödülleri
Lara Caouki
En İyi Türk Bestecisi Yorumcusu Ödülü
Beste Gürkey
 
 

 

 

C-Kategorisi-(18 yaşına kadar) – Dr. Bahri ve Müzeyyen Tanrısever Ödülleri

 

Büyük Ödül
Ata Cilasun
Ikincilik Ödülleri
Gizem Demir
Üçüncülük Ödülleri
Çağatay Tanık
En Genç Finalist
Ata Cilasun
Diğer Finalistler
Sıtkı Taylan Hartavi
İrem Fitöz
Toprak Tahir Kurt
Furkan Çelik
Kaan Aybacak
Ece Kulaboğa
Hasan Beklen

 

Figen Sokak No:5 34330 Levent / İstanbul Tel:+90 212 270 8314
Her hakkı saklıdır. All rights reserved.