TR / EN
Genç Yetenekler Müzik Yarışması'nı sosyal medyada takip edin.

2016 Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması Sonuçları

 
9-13 Yaş Kategorisi Sonuçları: 14-18 Yaş Kategorisi Sonuçları:
   
Büyük Ödül Büyük Ödül
Tarık Kaan Alkan Yasin Tuna Kurşunlu
(Öğretmeni Burcu Aktaş Urgun) (Öğretmeni Derya Karakoçan)
Halk Beğeni Ödülü Halk Beğeni Ödülü
Elvan Ece Satıcı Selin Sayharman
(BT Müzik ve Sahne Sanatları - Hande Çetik) (Öğretmeni Hüma İşsever)
En Çok İzlenen Video Ödülü En Çok İzlenen Video Ödülü
Elvan Ece Satıcı Selin Sayharman
En İyi Müzikal Yorum Ödülü En İyi Müzikal Yorum Ödülü
Mert Yalnız Zeynepsu Kesim
(HMTMH - Prof. Elena Levit) (Öğretmeni Tayfun İlhan)
En İyi Sahne Performansı Ödülü En İyi Sahne Performansı Ödülü
İdil Şimşek Zeynep Kökten
(Öğretmeni Doç.İnci Yakar Birol) (Öğretmeni Zeynep Yurdakul)
En Genç Katılımcı Ödülü En İyi Ulusal Beste Yorumu Ödülü
Yasemin Uyanık Anna Yıldıran (BT Müzik ve Sahne Sanatları)
(BT Müzik ve Sahne Sanatları) ve Meiqi Zheng (Öğretmeni Hui Zhong)

 

Özel Kategori Sonuçları:

Özel Jüri Ödülü
Mert Kılıçkan
(Öğretmeni Buğra Aksey)
Halk Beğeni Ödülü
Doğa Tırpan
(Mozart Akademi - İlhan Cinpir)
En Çok İzlenen Video Ödülü
Doğa Tırpan
En Genç Katılımcı Ödülü
Aras Kaan Gökçe
(Öğretmeni Efsane Çolpan Metin)

*Kazanan yarışmacılar, bir eser icra etmek ve ödüllerini almak üzere ödül töreninde hazır bulunmalılar.

 

2016 Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması Finalistleri

9-13 Yaş Kategorisi:

 

Halk Beğeni Oylamasıyla finale kalan yarışmacılarımız: Jüri Değerlendirmesiyle finale kalan yarışmacılarımız:
   
Ahmet Kerem Ekmen  Ahmet Kılıç
Ahmet Kılıç Aslı Atatuş
Baran Akyıldız Azra Görel
Barış Çalışkan Cantuğ Cankurt
Başak Sait Çağan Fırat Karakuş
Cansu Gökdelen Çisem Sakan
Cantuğ Cankurt Defne Özmizrahi
Ceyda Kaya Demir Çolak
Ceylin Arat Deniz İnanır
Çağan Fırat Karakuş Deniz Köseler
Çisem Sakan Duru Gül
Demir Çolak Efe Deniz Taze
Deniz Köseler Eren Kahrıman
Derin Arpacıoğlu Erkin Aşan
Efe Deniz Taze Gizem Yaşa
Elif Deniz Demirhan Güneş Böke
Elvan Ece Satıcı İdil Şimşek
Eren Kahrıman İlbars Efe Korkmaz
Güneş Böke Lal Öktener
Halil Yıldıray Yılmaz Lara Yalçın
İdil Şimşek Mert Hakan Şeker
İremnur Tokaç Mert Yalnız
Lal Öktener Milen Ivanov
Renk Su Mesci Sander Caouki
Rohat Mustafa Dilberoğlu Sedef Can
Sude Yünlüel Selin Can
Tarık Kaan Alkan Selin Konyar
Zeynep Çalışkan Tarık Kaan Alkan
Zeynep Erzan Zeynep Erzan
Zeynep Yıldız Zeynep Yıldırım

 

14-18 Yaş Kategorisi:

 

Halk Beğeni Oylamasıyla finale kalan yarışmacılarımız: Jüri Değerlendirmesiyle finale kalan yarışmacılarımız:
   
Ada Uçar Ada Uçar
Ahmed Asaf Toprakçı Ali Armağan
Atahan Çamlıbel Anna Yıldıran
Atahan İnan Atahan Çamlıbel
Aylin Nazlı Kalkan Atahan İnan
Beria Beren Cihan Aylin Nazlı Kalkan
Burcu Buse Canter Beria Beren Cihan
Cenk Akiz Cenk Akiz
Ceyda Özdemir Deniz Ertuğrul
Damla Bülkü Deniz Gün Gökçen
Deniz Onural Deniz Lara Güneşen
Deniz Ertuğrul Deniz Onural
Ekin Tekman İdil Duygu Mangan
İdil Duygu Mangan İlayda Ekinci
İlayda Defne Küçük İremnur Ergün
İrem Günal Karya Sezener
İremnur Ergün Mehmet Güven Demirel
Ladin Ülkü Meiqi Zheng
Mehmet Güven Demirel Mert Akkaynak
Mert Akkaynak Mert Kemal Başar
Mine Doğan Mustafa Dora Demirkir
Mustafa Dora Demirkir Naz Kıyak
Naz Kıyak Pamir Özbey
Selin Sayharman Selin Sayharman
Serhan Turgul Serhan Turgul
Şiir Ayoğlu Uygar Eraslan
Yankı Yanık Yağız Yur
Yasin Tuna Kurşunlu Yasin Tuna Kurşunlu
Zeynep Dora Altan Zeynep Kökten
Zeynepsu Kesim Zeynep Sude Bekar
  Zeynepsu Kesim

 

 

 

 

 

 

 

 

Figen Sokak No:5 34330 Levent / İstanbul Tel:+90 212 270 8314
Her hakkı saklıdır. All rights reserved.